Nabídka práce ve firmě KV Final Ralsko s.r.o.

Volné pracovní místo  Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS) - Kuřívody v Ralsku

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS)

Náplň práce:
  • zpracování technologických postupů při svařování kovových materiálů
  • zajišťování dohledu nad kvalitou svárů, ladění parametrů atd.
  • podílení se na rozběhu nových projektů
  • zpracování pracovních postupů pro výrobu dílů nástrojů včetně návrhů polotovarů pro výrobu jednotlivých dílů
  • školení seřizovačů svařovacích pracovišť, technická podpora, dohled nad plněním úkolů a opatření
  • volba vhodných strojů a nástrojů pro výrobu dílů s ohledem na jakost vyráběných dílů, efektivity výroby a technologické možnosti firmy
  • zpracování podkladů pro tvorbu kalkulací k vyráběným dílů (časové normy), podpora obchodní činnosti - technické analýzy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
  • praxe v oboru svařování kovů, MIG/MAG
  • znalost programování svařovacích pracovišť a zdrojů
  • znalost vyhodnocení kvality svárů
  • dobrá komunikace s lidmi
  • absolvovaný kurz a certifikace EWE/EWT/EWS, IWE/IWT/IWS
  • komplexní práce svářečského dozoru dle platných norem
  • dobrá práce s PC
  • znalost AJ výhodou
  • ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • hrubá měsíční mzda od 50.000 Kč do 100.000 Kč
  • zaměstnání na 1 směnný provoz / THP čas
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • dotované závodní stravování
  • hrazené očkování proti chřipce
  • nástupní bonus 45.000 Kč
  • odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
  • skvělý kolektiv

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou

O nás

KV Final Ralsko s.r.o. - o nás
  • Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?

  • KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl.

číst dále

Dotované stravování

Flexibilní pracovní doba

Kulturní a sportovní akce

Plně hrazené jazykové kurzy

Příplatky

Odměny

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS) - Kuřívody v Ralsku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personálni Oddělení z KV Final Ralsko s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS) - Kuřívody v Ralsku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.